O mnie…

Cześć!

Mam na imię Paweł i prowadzę bloga „ŚwiatWłóczykija.pl”. Nie jestem typowym blogerem, traktuje to zajęcie raczej jako hobby i pewnego rodzaju medialny eksperyment. co z tego wyjdzie, czas pokaże…

   Trochę historii…

Wszystko zaczęło się jakiś czas temu od zwykłej przejażdżki rowerem wokół Zalewu Zemborzyckiego pod Lublinem. Wtedy poznałem przesympatyczną dziewczynę o imieniu Ania. Był to początek niezwykłej podróży we dwoje, pełnej pasji, wzruszeń i poświęcenia, którą obecnie kontynuujemy jako małżeństwo. To właśnie moja Żona rozbudziła we mnie pasję podróżniczą i zainspirowała do założenia bloga, a tym samym rozpoczęliśmy niezwykłą podróż w nieznane, która ciągle trwa…

Skąd się wziął pomysł na bloga?

Myślę, że trochę z zawodowej rutyny. Na co dzień pracuję jako urzędnik samorządowy, a w tym zawodzie łatwo popaść w rutynę. Potrzebowałem więc poszerzyć swoje horyzonty oraz planu w jaki sposób wykorzystać drzemiący we mnie potencjał i połączyć go z moimi zainteresowaniami podróżami, fotografią a także branżą IT.  Myślę, że drzemie we mnie odkrywca. Lubię poznawać nowe miejsca, miejscowe zwyczaje, kulturę, kosztować lokalnych potraw. Szczególnie ciągnie mnie do dzikiej, nieokiełznanej przez człowieka przyrody. Jest całkiem sporo takich miejsc o których dowiadujemy się całkiem przypadkiem lub wcale. Stąd pomysł na bloga „ŚwiatWłóczykija.pl”, bloga promującego takie właśnie miejsca, aktywne formy spędzania wolnego czasu i pewnego rodzaju styl życia w podróży.

Czym dla mnie jest blog „ŚwiatWłóczykija.pl”?

Podróże i prowadzenie bloga nie są moim sposobem na życie, lecz wielką pasją, którą wraz z Żoną staramy się realizować w wolnych chwilach od życia codziennego i pracy. Czasem jest to trudne, wymaga dużej samodyscypliny i poświęcenia ale im więcej trudów i przeciwności do pokonania, tym większa satysfakcja z osiągniętych celów. Dlatego zachęcam wszystkich czytelników do wyznaczania sobie śmiałych celów – odkrywania świata poprzez podróże, zarówno te małe jak i te duże oraz do dzielenia się informacjami o miejscach, które warto odwiedzić.

Co chcę osiągnąć?

Prowadząc bloga będę się starał pomagać Wam w wyznaczaniu nowych kierunków podróży, mam nadzieję, że ten blog zainspiruje Was do wielu ciekawych przygód, a jeśli będziecie chcieli się nimi podzielić – zapraszam Was do współpracy w tworzeniu bloga „ŚwiatWłóczykija.pl”.

Fotografia…

Wraz z kolejnymi podróżami rozbudziła się we mnie również pasja do fotografowania. Czymże jest bowiem podróżowanie bez uwieczniania swoich odkryć i przygód? Ta dziedzina jak na razie dopiero raczkuje u mnie, ale z pewnością będę starał się ją w miarę możliwości zgłębiać i rozwijać, a z czasem również dzielić się nią również na łamach niniejszego bloga, do czego i Was drodzy czytelnicy gorąco zachęcam.

0 Udostępnień